№ инв-18
Скачати:
Порівняльна відомість результатів інвентаризації основних засобів (форма № инв-18)

Для відображення результатів інвентаризації основних засобів за якими виявлені відхилення від облікових даних використовують Порівняльна відомість результатів інвентаризації основних засобів. Постановою Державного комітету СРСР зі статистики номер 241 від двадцять восьмого грудня тисяча дев’ятсот вісімдесят дев’ятого року затверджена відповідна форма опису - ІНВ-18 (рус. Инв-18), для застосування на підприємствах і в організаціях, що працюють в умовах використання різних госпрозрахункових форм господарювання, і передбачають можливість обробки інформації як традиційними методами, так і з застосуванням засобів обчислювальної техніки.

Форма містить мінімальну і необхідну кількість реквізитів, тому її рекомендується застосовувати без змін на підприємствах і в організаціях незалежно від їх відомчої підпорядкованості. При цьому допускається включати в форми відсутні реквізити, виходячи з особливостей виробництва.

В відомості вказується найменування підприємства, його код, номер та дата складання відомості. Окрім того записуються реквізити наказу, за яким проводилась інвентаризація.

В відомості вказується найменування та коротка характеристика об’єкту, рік випуску, номер (інвентарний, заводський, паспорта), результати інвентаризації ( надлишок (кількість, вартість), недостача (кількість, вартість)). Форма відомості має два сторони, які є ідентичними.

Відомість підписується бухгалтером та , в разі згоди з результатами розбіжностей, особою, яка відповідає за збереження основних засобів.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію