№ инв-17
Скачати:
Довідка до акта інвентаризації розрахунків з покупцями, постачальниками та іншими дебіторами і кредиторами (додаток до форми № инв-17)

Для інвентаризації розрахунків з покупцями, постачальниками та іншими дебіторами і кредиторами використовують Акт інвентаризації розрахунків з покупцями, постачальниками та іншими дебіторами і кредиторами. Постановою Державного комітету СРСР зі статистики номер 241 від двадцять восьмого грудня тисяча дев’ятсот вісімдесят дев’ятого року затверджена відповідна форма акту - ІНВ-17 (рус. Инв-17), для застосування на підприємствах і в організаціях, що працюють в умовах використання різних госпрозрахункових форм господарювання, і передбачають можливість обробки інформації як традиційними методами, так і з застосуванням засобів обчислювальної техніки.

Форма містить мінімальну і необхідну кількість реквізитів, тому її рекомендується застосовувати без змін на підприємствах і в організаціях незалежно від їх відомчої підпорядкованості. При цьому допускається включати в форми відсутні реквізити, виходячи з особливостей виробництва.

До даного акту складається Довідка до акта інвентаризації розрахунків з покупцями, постачальниками та іншими дебіторами і кредиторами за формою № инв-17.

Довідка складається бухгалтером та повинна містити:

  1. Найменування та адресу кредитора, дебітора.
  2. Підстава заборгованості.
  3. Момент виникнення заборгованості.
  4. Сума заборгованості (кредиторська/дебіторська).
  5. Документ, що підтверджує заборгованість, та особу, яка винна в пропуску строків давності.

Місце для підпису бухгалтера друкується з тильної сторони довідки.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію