№ инв-4
Скачати:
Акт інвентаризації товарів відвантажених (форма № инв-4)

Для оформлення даних інвентаризації вартості відвантажених товарів, застосовується Акт інвентаризації товарів відвантажених. Постановою Державного комітету СРСР зі статистики номер 241 від двадцять восьмого грудня тисяча дев’ятсот вісімдесят дев’ятого року затверджена відповідна форма акту - ІНВ-4 (рус. Инв-4), для застосування на підприємствах і в організаціях, що працюють в умовах використання різних госпрозрахункових форм господарювання, і передбачають можливість обробки інформації як традиційними методами, так і з застосуванням засобів обчислювальної техніки.

Форма містить мінімальну і необхідну кількість реквізитів, тому її рекомендується застосовувати без змін на підприємствах і в організаціях незалежно від їх відомчої підпорядкованості. При цьому допускається включати в форми відсутні реквізити, виходячи з особливостей виробництва.

В акті вказується найменування підприємства, його код, номер та дата складання акту.

Форма инв-4 передбачає дві сторони, на яких вказується найменування покупців, найменування та характеристика товару, дата відвантаження, реквізити товарно-транспортних або розрахункових документів. Вартість усіх відвантажених товарів, зазначених на одній сторінці вказується в графі «Разом», а вартість всіх відвантажених товарів за актом -  в графі «Всього». Вартість відвантажених товарів за актом необхідно також продублювати прописом у спеціально відведеному на те рядку.

Комісія складає акт інвентаризації товарів відвантажених за формою инв-4 в єдиному екземплярі.

Необхідно пам’ятати, що відомості про відвантажені товари, термін оплати яких минув та товари, термін оплати яких не настав, - вносяться до окремих актів інвентаризації товарів відвантажених.

Підписується акт головою та членами інвентаризаційної комісії, із вказанням посади, прізвища та ініціалів кожного.  

Акт після відповідного оформлення підлягає передачі в бухгалтерію.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію