Скачати:
Табель обліку використання робочого часу

В цілях здійснення обліку використання робочого часу працівників і з метою здійснення контролю додержання установленого робочого режиму, розрахунків з працівниками, що стосуються заробітної плати, одержання інформації щодо часу, котрий було відпрацьовано, заповнюють табель обліку використання робочого часу (форма П-5). Даний документ є поіменним списком всіх працівників підрозділу із відмітками щодо використання часу роботи в період, котрий підлягає обліку.

Основні вимоги до оформлення та заповнення даного документа затверджені Держкомстатом у формі наказу «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» номер чотириста вісімдесят дев’ять від п’ятого грудня дві тисячі восьмого року.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) Відомості щодо назви підприємства, підрозділу;

2) Код за ЄДРПОУ;

3) Дані щодо дати заповнення, звітного періоду;

4) Найменування документа;

5) Буквені та цифрові умовні позначення для використання в процесі заповнення документа;

6) Відомості щодо порядкового номера, табельного номера, статі, ПІБ та посади особи, явок і неявок по числах місяця;

7) Дані щодо відпрацювань (із зазначенням вихідного, святкового дня тощо), причин неявок та окладу, тарифної ставки;

8) Відомості щодо посади, ПІБ та дата, підпис відповідальної особи, керівника підрозділу, працівника служби кадрів.

На підприємствах, котрі діють без перерви, на окремих виробництвах тощо, на певних роботах, де через умови виробництва неможливо додержатися встановленої для таких робітників тривалості часу роботи, можливе за згодою виборного органу первинної профорганізації розрахування підсумованого фонду робочого часу за місяць, по кожному працівникові. Фонд часу роботи не повинен бути більшим за нормальну тривалість.

 Бланк має рекомендаційний характер та вміщує мінімальну кількість показників, котрі потрібні для форм статистичних спостережень. За потреби в бланк можна вмістити інші показники для обліку на підприємстві. Табель відкривають 1-гого числа місяця та передають до бухгалтерії 2 рази в місяць в цілях коригування розрахунків за 1-шу половину місяця та розрахунку заробітної плати за місяць. Зазвичай документ ведуть в електронному, паперовому форматі, вести бланк тільки в електронному форматі не дозволяється.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію