№ РК-2
Скачати:
Спрощена розрахункова квитанція (форма № РК-2)

Спрощеною розрахунковою квитанцією вважається вид розрахункових документів, бланк котрого виготовляється у друкарський спосіб, а деякі реквізити заповнюють від руки чи через проставляння штампа при реєстрації розрахункових операцій, коли згідно з чинним законодавством розрахунки проводять без використання РРО:

а) за товари з максимальною сумою в десять грн;

б) під час продажу квитків тривалого користування з метою проїзду в міському транспорті, коли дані квитки – документи суворої звітності;

в) при видачі грошей під час приймання в населення вторсировини.

Форма №РК-2, правила заповнення і застосування цього документу визначено в Положенні про форму та зміст розрахункових документів, що затверджене Мінфіном у формі наказу від двадцять першого січня дві тисячі шістнадцятого року номер тринадцять. Форму затверджено додатком четвертим до Положення. Бланк вміщує дві частини – корінець та відривну частину.

До основних реквізитів відривної частини належать, зокрема, наступні:

1) Дані серії, номера, котрі наносять під час виготовлення самого бланка

2) якщо СГ не сплачують ПДВ, - податковий номер (ІПН), перед ним повинні бути букви «ІД»;

3) загальна вартість товарів (послуг), котрі оплачено по одній спрощеній розрахунковій квитанції.

До основних реквізитів корінця спрощеної квитанції належать наступні:

1) серія, яка складається з чотирьох букв, номер, котрий складається з шести цифр – наносяться під час виготовлення бланка та збігаються з серією й номером відривної частини;

2) вартість всіх товарів, котрі оплачено по одній спрощеній квитанції (загальна сума виданих коштів);

Під найменуванням СГ розуміють назву юридичної особи чи прізвище, ініціали ФОП, котрі зазначаються в Єдиному реєстрі юридичних осіб, ФОП та громадських формувань. У назві можна застосовувати скорочення, такі, як ТОВ, ПП. Під сумою розрахунку розуміють готівку, котра отримана від покупця за продані товари чи видана останньому під час повернення товарів, суму безготівкових коштів при використанні електронних засобів платежів. Під час виготовлення бланка квитанції додатково до серії та номера можуть наноситись у друкарський спосіб і інші реквізити.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію