Скачати:
Спеціалізована форма товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс)

У випадку перевезення деревини за допомогою автомобільного транспорту заповнюють спеціалізовану форму товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс), основні вимоги до використання та форма котрої затверджені Міністерством інфраструктури (наказ №961/707 від двадцять дев’ятого листопада дві тисячі тринадцятого року.

До основних реквізитів накладної належать, зокрема, такі:

1) повна назва державного лісогосподарського підприємства, котре проводить первинний відпуск деревини, місцезнаходження останнього;

2) відомості з ЄДРПОУ (код), дані накладної (дата тощо);

3) Найменування суб’єкта господарювання (у графі «Перевізник»);

4) Дані про автомобіль, причіп;

5) Інформація про водія автомобільного перевізника/підприємства;

6) Дані про пункт навантаженні, пункт розвантаження;

7) Найменування вантажоодержувача;

8) Дані про вантаж (характеристики деревини) при відпуску сортиментів, штабелів, хлистів;

9) Кількість, об’єм відпущеної деревини, сума без податку на додану вартість, сума ПДВ;

10) Дані осіб, що провели відпуск деревини та прийняли до перевезення;

11) Дані додатку до ТТН-ліс.

Слід зазначити, що дана форма обов’язково застосовується державними лісогосподарськими підприємствами (структурними підрозділами – лісництвами, цехами, складами) під час здійснення обліку, первинного відпуску, перевезення деревини за допомогою автомобільного транспорту. На бланку накладної проставляють штрих-код документа (2D-формат), котрий у закодованому вигляді містить дані про місце заготівлі, відвантаження, характеристики деревини, котру відпущено.

Штрих-код застосовують в цілях оперативного зчитування даних, а крім того, може бути як надійний засіб захисту накладної від підробки.

В полі «Відпустив» записують посаду, прізвище й ініціали, а також підпис особи, котра провела відпуск деревини по накладній. В полі «Прийняв до перевезення» записують посаду, прізвище та ініціали, а також підпис особи, котра деревину прийняла.

Коли зазначають відомості про деревину, котру переміщають по накладній, описують такі характеристики останньої, як сортимент, порода, довжина, діаметр, сорт, кількість, об’єм тощо, з метою точної ідентифікації товару, що перебуватиме на обліку за спеціалізованою накладною. Крім того, в додатку до ТТН-ліс, що має власний номер, серію та дату, записують також інформацію щодо виду рубки та умов відвантаження деревини.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію