Скачати:
Свідоцтво платника єдиного податку

Суб’єкти, котрі знаходяться на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, повинні мати свідоцтво платника єдиного податку. Вимоги до використання, оформлення даного документа закріплено в наказі Мінфіну «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік» номер тисяча шістсот сімдесят п’ять від двадцятого грудня дві тисячі одинадцятого року.

До основних реквізитів документа належать, зокрема, наступні:

А) корінця свідоцтва:

1) кому видане свідоцтво – назва СГ (якщо юридична особа) чи ПІБ ФОП, документ, котрим підтверджують держреєстрацію юридичної особи чи ФОП (із назвою, номером, датою);

2) дані серії, номера документа, код ЄДРПОУ, індивідуальний податковий номер (ІПН) для ФОП; 3) дата одержання документа.

Б) основної частини документа:

1) назва документа, його серія, номер;

2) ) кому видане свідоцтво – назва СГ чи ПІБ ФОП;

3) код ЄДРПОУ, податкова адреса;

4) документ, котрий підтверджує держреєстрацію юридичної особи чи ФОП (назва, номер та дата);

5) дата обрання чи переходу на сплату ЄП;

6) розмір ставки, за яким проводиться сплата податку;

7) дані щодо місця провадження та виду господарської діяльності;

8) назва податкового органу, котрим видано свідоцтво, дата виписки свідоцтва;

9) прізвище, ініціали, підпис керівника податкового органу.

Слід зазначити, що платники ЄП можуть замість індивідуального податкового номера використовувати паспортні серію, номер, якщо через власні релігійні переконання вони відмовились від прийняття податкового номера, повідомили це податковому органові, мають відповідну відмітку в паспорті. Оригінал свідоцтва повинен зберігатися в платника та пред’являтися працівникам органів контролю, котрим надано відповідні повноваження на здійснення перевірки. Документ видають безстроково виключно суб’єктові господарювання, уповноваженій останнім особі, його не можна передавати в цілях здійснення господарської діяльності. Документ видають у податковому органі безоплатно в строк у десять календарних днів від дня подання СГ відповідної заяви.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію