Скачати:
Реєстр виданих накладних (вимог)

Матеріально відповідальними особами складу за прибутковими й видатковими накладними (вимогами) проводять записи до:

1) реєстру отриманих прибуткових накладних;

2) реєстру виданих накладних (вимог).

Другий документ складається в 2 примірниках та подається в бухгалтерську службу не пізніше ніж першого числа місяця за звітним. Основні вимоги до використання, реквізити Реєстру виданих накладних (вимог) закріплено в Методичних рекомендаціях ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я, котрі затверджені МОЗ України у формі наказу номер шістсот тридцять п’ять від дев’ятого вересня дві тисячі чотирнадцятого року. Форма документа затверджена додатком четвертим до Методичних рекомендацій.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) найменування закладу охорони здоров’я та підрозділу;

2) назва документа та дата;

3) номер за порядком, номер, дата накладної (вимоги), сума та матеріально відповідальна особа, сума «разом»;

4) посада, підпис та ПІБ особи, котра здала документ, дата;

5) підпис, ПІБ бухгалтера, котрий перевірив реєстр, дата.

Видачу лікарських засобів, медичних виробів проводять у відповідності до накладної (вимоги), котру виписує в 2 екземплярах старша медсестра кожного відділення. У відповідності з зазначеною потребою в накладних (вимогах) матеріально відповідальні особи складу проводять відпуск із проставлянням фактично відпущеної кількості по кожному найменуванні, ціни, суми, проводять загальний підсумок по цьому обліковому документі в грн із копійками.

Один зразок реєстру із підшитими накладними по перевірці складання первинної документації залишають у бухгалтерській службі, 2-й із бухгалтерською відміткою про приймання повертають матеріально відповідальній особі складу. Матеріально відповідальною особою складу не пізніше ніж 2-го числа місяця після звітного складається та подається в бухгалтерську службу закладу Звіт про надходження і відпуск (використання) лікарських засобів та медичних виробів. Здійснення бухгалтерського обліку лікарських засобів, медичних виробів проводять у відповідності з єдиними методологічними принципами, котрі встановлено ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», враховуючи особливості діяльності закладу й комп’ютерної технології обробки відомостей обліку.

У бухгалтерській службі ведуть облік в кількісному, вартісному вимірі в грн з копійками за назвами й в розрізі матеріально відповідальних осіб, з додержанням правил оформлення і подання первинної документації.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію