№ СЗ-1
Скачати:
Прибутково-видаткова накладна на бланки суворої звітності (форма № СЗ-1)

З метою оформлення надходжень до складу, відпуску зі складу бланків суворої звітності використовується прибутково-видаткова накладна на бланки суворої звітності (форма СЗ-1). Основні вимоги до порядку використання, форма даного документа затверджені Міністерством статистики у формі наказу «Про затвердження типових форм первинного обліку бланків суворої звітності» номер шістдесят сім від одинадцятого березня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

До основних реквізитів даного документа належать, зокрема, наступні:

1) назва підприємства (організації) – вантажовідправника, ідентифікаційний код ЄДРПОУ;

2) назва підприємства (організації) – вантажоодержувача, його ідентифікаційний код ЄДРПОУ;

3) код за Державним класифікатором управлінської документації;

4) номер документа та його дата;

5) особа, якій відпущено, та через кого відпущено;

6) номер і дата відповідного доручення;

7) номер по порядку, назви бланків, кількість книжок, серія бланків, номери бланків (від і до), корі видано та котрі одержано;

8) особа, котра дозволила відпуск, котра відпустила та котра одержала.

Бланк друкують зі зворотом без заголовочної частини, підпис ставлять на звороті документа. Слід зазначити, що бланки суворої звітності є документами, котрі потребують не тільки особливої уваги, але й контролю за застосуванням останніх. Всі бланки мають серію та індивідуальний номер, а виготовлення та застосування їх суворо регламентуються чинними нормативними актами.

Свідченням того, що такі бланки потребують суворого обліку є те, що для документального оформлення надходжень останніх, передачі в використання, списання оформлюють спеціально створені первинні документи, типові форми котрих затверджені вищезгаданим наказом номер шістдесят сім. Бланки суворої звітності оприбутковуються по вартості придбання останніх, списуються по вартості купівлі. У випадку, коли документи було зіпсовано, знищено, втрачено, розмір збитків визначається через незалежну оцінку. Для виявлення кількості бланків, котрі фактично наявні, проводиться їх інвентаризація.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію