Скачати:
Посвідчення механіка-водія гусеничної машини

До керування гусеничною машиною допускаються водії, у котрих є посвідчення механіка-водія гусеничної машини.

Основні вимоги до використання, оформлення даного документа закріплено в Положенні по підготовці водіїв та інших фахівців автомобільної служби у Збройних Силах України та допуску їх до керування транспортними засобами, котре затверджено МО України у формі наказу номер п’ять від десятого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року. Форма документа затверджена додатком другим до Положення.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) Назва документа, його серія та номер;

2) Дані щодо військового звання, ПІБ особи;

3) Фотографія розміром три на чотири сантиметри;

4) Запис, що особа має право керувати гусеничною машиною тієї чи іншої марки;

5) Запис, що посвідчення видано певною військовою частиною із зазначенням назви частини, а також підстави – протоколу від зазначеної дати та номера протоколу;

6) Дані щодо військового звання, підпис, прізвище, ініціали голови комісії та командира військової частини;

7) Місце для печатки, дата документа.

Варто зауважити: посвідчення водія видають по результатах іспитів для одержання даного документа. Перед складанням таких іспитів особа заповнює екзаменаційну картку, котра із військовим квитком чи посвідченням особи подається в екзаменаційну комісію Державної автомобільної інспекції.

Складання теоретичної та практичної частини іспиту проводиться в реєстраційно-екзаменаційному підрозділі ДАІ. У випадку непідтвердження знання ПДР особою під час теоретичної частини, посвідчення в особи вилучають. Особа, котра не складе частину з ПДР, до іспиту навичок керування не буде допущена. Позитивні оцінки за іспит з ПДР є дійсною протягом 3-х місяців, а по завершенні даного строку призначають повторний іспит.

Якщо особа не складе повторно теоретичну і практичну частину, то наступні іспити призначають не скоріше ніж через п’ять календарних днів. У випадку нескладення іспиту втретє особою, котра отримує посвідчення вперше, її допускають до наступного іспиту по проходженні повністю курсу підготовки керування в закладі, котрий підтверджує довідка про повторний курс.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію