Скачати:
Посвідчення механіка-водія багатовісного спеціального колісного шасі (тягача)

Керування багатовісними спеціальними колісними шасі й тягачами може здійснювати водій категорії С, у котрого є посвідчення механіка-водія багатовісного спеціального колісного шасі (тягача).

Основні вимоги до використання, оформлення даного документа закріплено в Положенні по підготовці водіїв та інших фахівців автомобільної служби у Збройних Силах України та допуску їх до керування транспортними засобами, котре затверджено МОУ у формі наказу номер п’ять від десятого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року. Форма документа затверджена додатком першим до Положення.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) Назва документа, його серія та номер;

2) Дані щодо військового звання, ПІБ особи;

3) Фотографія розміром три на чотири сантиметри;

4) Запис, що в особи є право керувати багатовісним спеціальним колісним шасі тієї чи іншої марки;

5) Запис, що посвідчення видано певною військовою частиною із зазначенням назви частини, а також підстави – протоколу від зазначеної дати та номера протоколу;

6) Відомості щодо військового звання, прізвища й ініціали, підписи голови комісії та командира військової частини;

7) Місце для печатки, дата документа.

Варто зауважити: посвідчення видають по результатах іспитів з метою одержання даного документа. Перед складанням таких іспитів особа заповнює екзаменаційну картку, котра із військовим квитком чи посвідченням особи подається в екзаменаційну комісію Державної автомобільної інспекції. Складання теоретичної та практичної частини іспиту проводиться в реєстраційно-екзаменаційному підрозділі ДАІ. У випадку непідтвердження знання ПДР особою під час теоретичної частини, посвідчення в особи вилучають. Особа, котра не складе частину з ПДР, до іспиту з керування не буде допущена.

Позитивні оцінки за іспит із ПДР є дійсними протягом 3-х місяців, а по завершенні даного строку призначають повторний іспит. Якщо особа не складе повторно теоретичну і практичну частину, то наступні іспити призначають не скоріше ніж через п’ять календарних днів. У випадку нескладення іспиту втретє особою, котра отримує посвідчення вперше, її допускають до наступного іспиту по проходженні повністю курсу підготовки керування в закладі, котрий підтверджує довідка про повторний курс. Свідоцтва, котрі видали, вважаються дійсними протягом десяти років після закінчення закладу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію