Скачати:
Посвідчення про реєстрацію транспортного засобу

Посвідченням про реєстрацію транспортного засобу є вид документів суворої звітності, котрий видають в органі митниці власникові транспортного засобу в цілях реєстрації такого транспортного засобу на ім’я особи, котра зазначена в даному документі, в реєстраційних органах в строк, згідно з законодавчими актами.

Основні вимоги до застосування, реквізити бланка закріплено в Правилах митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України, котрі затверджені Держмитслужбою у формі наказу номер тисяча сто вісімнадцять від сімнадцятого листопада дві тисячі п’ятого року. Форма Посвідчення затверджена додатком четвертим до Правил.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) Назва документа із зазначенням його серії, номера;

2) Характеристики автомобіля (щодо типу, марки, моделі, коду за УКТЗЕД, кольору тощо);

3) Відмітки органу митниці про те, що нема заперечень митного органу проти реєстрації із зазначенням необхідних даних про автомобіль та особу, котра ввезла транспортний засіб на територію України;

4) Строк, на який видано автомобіль в цілях тимчасового користування;

5) Дані щодо мети ввезення транспортного засобу, а також необхідності дозволу органу митниці;

6) Місце для приміток;

7) Підпис та особиста номерна печатка посадової особи органу митниці;

8) Дата, підпис власника, що одержав документ.

Посвідчення виписують у 2-х екземплярах. 1-й з них із документами, котрими підтверджується право власності на автомобіль чи право користування останнім, реєстраційною та технічною документацією, вантажною митною декларацією видають власнику автомобіля з метою подання до підрозділів внутрішніх справ, котрі уповноважені здійснювати держреєстрацію, знімати з обліку автомобілі. Коли відбувається процедура митного оформлення автомобіля, тимчасово перебуваючого на території держави та декларується для вільного обігу на даній території, власник автомобіля чи уповноважена особа подає органу митниці заяву в довільній формі про проведення митного оформлення транспортного засобу в цілях вільного обігу на митній території України та видачу Посвідчення. Посадовими особами в бланк вносяться записи щодо обмежень передавати авто іншим суб'єктам без справляння платежів за переміщення ТЗ через митницю при наданні податкових пільг щодо ТЗ, котрий ввозять в цілях вільного обігу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію