Скачати:
Посвідчення працівників підрозділів цивільної охорони Державної служби охорони при МВС України

Персоналові підрозділів цивільної охорони по проходженні відповідних випробувань, стажувань, складанні заліків зі знання обов’язків видають посвідчення працівників підрозділів цивільної охорони ДСО при МВС України.

Основні вимоги до використання, оформлення документа закріплено в наказі МВС України «Про організацію службової діяльності цивільної охорони при МВС України» номер тисяча чотириста тридцять від двадцять п’ятого листопада дві тисячі третього року.

До основних реквізитів посвідчення належать, зокрема, наступні:

А) лицьова сторона:

1) емблема Державної служби охорони України;

2) Написи «Державна служба охорони» та «Посвідчення»;

Б) зворотня сторона:

1)назва відповідного підрозділу і номер;

2) ПІБ працівника;

3) фотографія (розміру два на три сантиметри) без світлого кута на матовому фотопапері;

4) дані щодо начальника підрозділу;

5) Дата видачі, термін дійсності документа.

Після підпису керівником в лівому кутку фото накладають печатку підрозділу. Записи на бланку роблять чорним чорнилом. Посвідчення запаюють у поліетилен та ламінують. Слід зазначити, що бланк посвідчення належить до документів суворої звітності, він видається виключно працівнику, котрий пройшов строк випробування, навчання та зарахований на постійну роботу. Коли персонал цивільної охорони йде в наряд, його члени прибувають за п'ятнадцять хвилин до інструктажу до місця проведення останнього, в належному одязі з посвідченнями, свистками, ліхтарями тощо, а водії – також з посвідченням водія. Продовжуваність відповідних інструктажів – не більше 30 хв.

Посадові особи, котрі прибули з метою розв’язати службові питання, а також в цілях встановлення чи ремонту засобів зв’язку, сигналізації, освітлення тощо, підлягають допуску до вартового приміщення виключно за дозволом керівника підрозділу, від котрого призначено варту, з пред’явленням службового посвідчення. Право перевіряти наряди цивільної охорони по пред’явленні посвідчення мають такі особи, як Міністр внутрішніх справ, його помічники, начальники відповідних підрозділів, управлінь тощо (передбачено вищезгаданим наказом).

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію