Скачати:
Посвідчення на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами

Водієм транспортного засобу, котрим засвоєно необхідні програми, складаються іспити і отримується посвідчення на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами.

Основні вимоги до використання, оформлення даного документа закріплено в Положенні по підготовці водіїв та інших фахівців автомобільної служби у Збройних Силах України та допуску їх до керування транспортними засобами, котре затверджено МОУ у формі наказу номер п’ять від десятого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року. Форма документа затверджена додатком третім до Положення.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) Назва документа, його серія та номер;

2) Дані щодо категорії водія, військового звання, ПІБ особи;

3) Запис, що особа має право керувати відповідним транспортним засобом за результатами іспитів та завершення навчання;

4) Запис про дійсність документа на час служби особи в ЗСУ (якщо є водійське посвідчення);

5) Дані щодо військових звань, підписи, прізвища, ініціали голови комісії військової частини, голови ВКК ВІБДР;

6) Дата й номер протоколу;

7) Місце для печатки, дата документа.

Варто зауважити: водійське посвідчення видають по результатах іспитів для одержання даного документа. Перед складанням таких іспитів особа заповнює екзаменаційну картку, котра із військовим квитком чи посвідченням особи подається в екзаменаційну комісію Державної автомобільної інспекції. Складання теоретичної та практичної частини іспиту проводиться в реєстраційно-екзаменаційному підрозділі ДАІ. У випадку непідтвердження знань ПДР особою під час теоретичної частини, посвідчення в особи вилучають. Особа, котра не складе частину зі знання ПДР, до іспитів з керування не буде допущена.

Позитивні оцінки за іспит з ПДР є дійсною протягом 3-х місяців, а по завершенні даного строку призначають повторний іспит. Якщо особа не складе повторно теоретичну і практичну частину, то наступні іспити призначають не скоріше ніж через п’ять календарних днів. У випадку нескладення іспиту втретє особою, котра отримує посвідчення вперше, її допускають до наступного іспиту по проходженні повністю курсу підготовки керування в закладі, котрий підтверджує довідка про повторний курс.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію