Типова форма № 1-ВТ
Скачати:
Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари (типова форма № 1-ВТ)

По кожному технологічному процесу, проведеній на виробництві операції, одиниці устаткування, при котрих виникають певні види відходу, використовуються упаковки, рекомендовано проводити дії з обліку відходів й упаковки у відповідності з формою 1-ВТ. Міністерством охорони навколишнього природного середовища України було затверджено наказом №824/15515 від сьомого липня дві тисячі восьмого року форму первинної облікової документації 1-ВТ «Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари» та Інструкцію щодо її заповнення.

До основних реквізитів форми належать, зокрема, наступні:

1) Назва підприємства, ФОП;

2) Код (відомості з ЄДРПОУ) чи код фізичної особи-платника податків (індивідуальний податковий номер (ІПН) платника, за яким органи податкового контролю беруть на податковий облік);

3) Назва документа, назва цехів (відділень, дільниць, підрозділів тощо);

4) КВЕД;

5) Назва, код виробничого, технологічного процесу, установки, а також технологічної одиниці, на котрій проводять облік;

6) Дані про відходи (номенклатурна назва за ДСТУ) чи упаковки (по документації підприємства);

7) Фізичний стан відходу, вид упаковки, їх коди та найменування;

8) Нормативи утворення відходу/використання упаковки, одиниці вимірювання кількості відходу/упаковки, коефіцієнт перерахування одиниць в масу;

9) Кількість відходів/упаковки, їх місце надходження;

10) Показники відході/упаковки;

11) Посада, ПІБ виконавця, підпис та розшифрування підпису, дата.

Слід зазначити, що назву підприємств наводять за свідоцтвом про державну реєстрацію даного суб'єкта із зазначенням відомостей (коду) з ЄДРПОУ, якщо це ФОП, зазначають реквізити у відповідності з свідоцтвом про державну реєстрацію, а також індивідуальний податковий номер (ІПН) фізичної особи-платника податків.

Після слова «за» в назві документа записують період, за котрий проводиться облік відходів/упаковки у відповідності з наказом на підприємстві. Однак коли більшість відходів/упаковки проходять облік за різні часові періоди, то після «за» ставлять прочерк. Графи в формі, котрі виділено жирною лінією, підлягають заповненню обов'язково, а виділені тонкою лінією – коли наявні міжнародні, національні, галузеві або внутрішні нормативні документи.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію