№ ПБАСГ-7
Скачати:
Накопичувальний акт на оприбуткування приплоду звірів (форма № ПБАСГ-7)

Нагромаджувальний акт на оприбуткування приполу звірів використовується на сільськогосподарському підприємстві для фіксування отриманого приплоду звірів (зазвичай застосовується до приплоду щенят та кроленят). Складення акту відбувається в день отримання приплоду. Дані Актів про отриманий приплід відображаються у Книзі обліку руху тварин і птиці на фермі. Також відповідні Акти використовуються для визначення та нарахування заробітної плати працівників. Акт разом із Звітом про рух тварин і птиці на фермі подається у бухгалтерію для здійснення оприбуткування приплоду в бухгалтерській звітності. Нагромаджувальний акт використовується працівниками сільгосппідприємства для визначення надходжень молодняку тваринництва чи птиці на фермі за певний період часу.

Документ складається з наступних частин:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у верхньому лівому куті документа;
  2. ідентифікаційний код за ЄДРПОУ;
  3. назва структурного підрозділу;
  4. назва ферми;
  5. номер та дата Акту;
  6. у табличці проставляється дата щеніння, кількість приплоду, прізвище/ім’я/по батькові особи, за якою закріплений приплід;
  7. коду синтетичного обліку (дебет/кредит)
  8. сумарної вартості.

Синтетичним обліком є відображення у грошовому еквіваленті тотожних засобів, що використовуються під час здійснення господарської діяльності. Синтетичний облік здійснюється за допомогою синтетичних рахунків бухгалтерського обліку. Дані рахунки використовуються для обліку однорідних основних засобів, джерел їх походження та процесів, що мають місце під час здійснення господарської діяльності. Використовуючи синтетичний облік на підприємствах, визначається загальна наявність основних засобів, витрат на виробництво тощо.

Документ підписується керівником структурного підрозділу, завідувачем фермою, ветлікарем та зоотехніком.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію