Типова форма № М-19
Скачати:
Матеріальний звіт (типова форма № М-19)

У будівельній організації в ситуації, коли начальник дільниці - матеріально відповідальна особа, використовують матеріальний звіт (форма М-19). Основні вимоги до використання, форму даного документу затверджено Мінстатом у формі наказу «Про затвердження типових форм первинних облікових документів з обліку сировини та матеріалів» номер сто дев’яносто три від двадцять першого червня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

До основних реквізитів документа належать, зокрема, наступні:

1) Найменування підприємства, організації;

2) Ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;

3) Код відповідно до Класифікатора управлінської документації;

4) Назва документа та дата;

5) Відомості щодо будівельної дільниці, а також матеріально відповідальної особи;

6) Дані щодо номера групи матеріалу чи номенклатурного номера, кількості документів, номерів первинних документів по прибутку та видатку;

7) Кількість прийнятих документів;

8) Особа, котра здала і котра прийняла документи, дата.

На 2-й сторінці бланка зазначають відомості щодо номенклатурного номера, назви матеріалу, одиниць виміру, ціни за одиницю, залишку на початок місяця, кількість та суму, що надійшла, а також що витрачено на виробництво. На 3-й сторінці зазначають кількість та суму, що відпущено (в т.ч. за об’єктами), кількість та суму на інші цілі, загалом та залишку на кінець місяця. По зразках другої та третьої сторінок друкують вкладні листи з відповідним написом. Звіти складає відповідальна особа лише в кількісному вираженні в 1 екземплярі та подає в бухгалтерію після завершення місяця. Розцінку надходження і використання матеріалів здійснюють у бухгалтерії через звіт. До звіту, зазвичай, повинні бути включені всі матеріали, котрі були і є наявними на складі, незалежно від руху останніх протягом звітного місяця. Із звітом в бухгалтерію подають всю первинну документацію на прибуток і видаток матеріалів з указівкою про кількість документів та їх номерів окремо по прибутку та видатку.

Варто зауважити: первинні документи заповнюють на державній мові, відповідальність за вчасне складання цих бланків лежить на особах, котрими складено та котрими дані бланки підписано. Відомості на бланках необхідно заповняти точні, достовірні та у відповідності до чинних нормативних актів. Осіб, котрі ініціювали їх та підписували, може бути притягнено до відповідальності за прийняття документів, котрі протирічать законодавчим актам.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію