Скачати:
Книга складського обліку лікарських засобів та медичних виробів

З метою проведення обліку лікарських засобів, медичних виробів матеріально відповідальні особи зобов’язані вести Книги складського обліку лікарських засобів та медичних виробів.

Основні вимоги до використання, реквізити даного документа закріплено в Методичних рекомендаціях ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я, котрі затверджені МОЗ України у формі наказу номер шістсот тридцять п’ять від дев’ятого вересня дві тисячі чотирнадцятого року.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

А) лицьова сторона:

1) Назва закладу, підрозділу – зазначаються в лівому верхньому куті;

2) Назва документа та дата;

3) Посада, ПІБ матеріально відповідальної особи;

4) дані щодо складу, стелажу, полички, одиниці виміру, ціни, назви, дозування, лікарської форми, назви виробника, кількості та суми, що характеризують той чи інший лікарський засіб або медичний виріб;

Б) зворотна сторона:

1) дата здійснення запису, номер документа, порядковий номер запису, від кого отримано або кому видано;

2) кількість надходжень, видатків, залишку;

3) Контроль (підпис особи);

4) дата проведення перевірки;

5) дані щодо зауважень та пропозицій;

6) Підпис

7) назва посади, підпис та ПІБ матеріально відповідальної особи;

8) дата складання документа.

Слід зазначити, що складським обліком має забезпечуватись своєчасне і достовірне відображення операцій з надходжень, переміщень й вибуття. Облік проводять у відповідності з назвою по кожному лікарському засобі, із зазначенням найменування останнього, даних щодо дозувань, форм випуску (наприклад, ампул), відомостей про упаковку (наприклад, флакон, туба), найменування того чи іншого виробника, кількості, ціни лікарського засобу, певної суми.

Відповідальна особа відділення повинна дотримуватись вимог зберігання, вчасного оприбуткування одержаних зі складу лікарських засобів й видачі останніх, додержання строків оформлення звітів за отриманими від складу, виданими на пости й використаними лікарськими засобами, медичними виробами, вимог стосовно вчасного подання відділеннями звітності в бухгалтерську службу відповідного закладу.

Бухгалтерська служба веде облік в кількісному, вартісному вимірі в грн з копійками за назвами в розрізі матеріально відповідальних осіб, з додержанням вимог щодо оформлення і подання первинної документації.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію