№ ПБАСГ-12
Скачати:
Книга обліку руху тварин і птиці на фермі (форма № ПБАСГ-12)

Книга обліку руху тварин і птиці на фермі (далі – Книга) використовується на сільськогосподарському підприємстві для щоденного встановлення обсягів руху тварин та птиці. Відповідальними за ведення Книги є завідувач ферми або бригадир. Книга ведеться відповідно до груп тварин і птиці за категоріями живої маси та кількості голів. Щодо кожної групи тварин та птиці ведеться окремо рахунок в тому ж порядку, що і в бухгалтерії підприємства. У Книзі відображаються збільшення кількості тварин та птиці шляхом купівлі, обміну, переведення з інших ферм. Наприкінці кожного місяця визначається приріст свійських тварин та птиці. Друга частина Книги складається з відомостей про вибуття тварин із облікових груп. Також встановлюється причини такого вибуття, серед яких виділяють переведення на інші ферми, забій та падіж тощо. Дані зазначені у Книзі використовуються при заповненні Звіту про рух тварин і птиці на фермі. Книга слугує для визначення результатів руху тварин на фермі протягом звітного місяця.

До основних реквізитів Книги належать:

  1. назва сільгосппідприємства;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. назва структурного підрозділу;
  4. дата заповнення Книги;
  5. група тварин;
  6. у першій табличці зазначаються: дата операції з руху тварин, показники кількості та живої ваги тварин на початок місяця. Надходження тварин відображається залежно від способу одержання таких тварин та відображається у кожній колонці окремо. Надходження здійснюється шляхом приплоду, переведення з інших груп, переведення з інших ферм, купівлі/обміну, приросту та сумарних показників. Окремо у таблиці зазначаються кількість тварин відчужених переробним підприємствам чи шляхом іншого продажу;
  7. у другій табличці зазначаються показники вибуття, що відбувається шляхом переведення до інших груп, основного стада, інших груп. Крім того, вибуття може здійснюватися шляхом забою, загибель, а також сумарні показники. У колонках 33 та 34 визначаються кількість тварин та обсяги їх живої ваги на кінець місяця.

Документ підписується завідувачем ферми або бригадиром.  

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію