№ СЗ-5
Скачати:
Картка-довідка по виданих і використаних бланках суворої звітності (форма № СЗ-5)

В цілях здійснення такої операції, як аналітичний облік за виданими і використаними бланками суворої звітності використовують картку-довідку по виданих і використаних бланках суворої звітності. Документ відкривають на підзвітну особу для кожного бланку. Підстава ведення картки-довідки – первинна документація, а саме такі документи, як прибутково-видаткові накладні, акти перевірки наявності бланків, акти списання використаних бланків суворої звітності.

Основні вимоги до застосування затверджені Міністерством статистики у формі наказу «Про затвердження типових форм первинного обліку бланків суворої звітності» номер шістдесят сім від одинадцятого березня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року. До основних реквізитів даного документа належать, зокрема, наступні:

1) назва підприємства (організації) – вантажовідправника, ідентифікаційний код ЄДРПОУ;

2) код за Державним класифікатором управлінської документації;

3) назва документа, його дата;

4) назви бланків, ПІБ й посада відповідальної особи;

5) дата, підстава (назва документа та дата);

6) відомості щодо кількості книжок, серій, номерів бланків, котрі одержано, котрі використано та залишок.

Друкують документ зі зворотом без частини з заголовком. На зворотній стороні ставиться підпис. Слід зауважити: бланки суворої звітності є документами, котрі потребують не тільки особливої уваги, але й контролю за застосуванням останніх. Всі бланки мають серію та індивідуальний номер, а виготовлення та застосування їх суворо регламентуються чинними нормативними актами.

Свідченням того, що такі бланки потребують суворого обліку є те, що для оформлення надходжень останніх, передачі в цілях використати, списати оформлюють спеціально створені первинні документи, типові форми котрих затверджені вищезгаданим наказом номер шістдесят сім. Бланки оприбутковуються по вартості придбання останніх, списуються по вартості купівлі. У випадках псування, знищення, втрати документів, розмір збитків визначається через незалежну оцінку. Для виявлення фактичної наявності бланків проводиться їх інвентаризація.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію