Типова форма № М-12
Скачати:
Картка складського обліку матеріалів (типова форма № М-12)

В цілях здійснення обліку руху матеріалів по складу по кожному сорту, виду, розмірі, заповнюють щодо кожного номенклатурного номера матеріалу картку складського обліку матеріалів (форма М-12), ведуть документ відповідальні особи. Заповнення картки виконується за первинними прибутково-видатковими документами в день здійснення операції.

Основні вимоги до використання, форму даного документу затверджено Міністерством статистики України у формі наказу «Про затвердження типових форм первинних облікових документів з обліку сировини та матеріалів» номер сто дев’яносто три від двадцять першого червня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

До основних реквізитів документа належать, зокрема, наступні:

1) Найменування підприємства, організації;

2) Ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;

3) Код відповідно до Класифікатора управлінської документації;

4) Назва документа та номер;

5) Відомості щодо складу, стелажів та комірок місця зберігання, марки, сорту, профілю, розміру, номенклатурного номера, коду та назви одиниці виміру, ціни та норми запасу;

6) Дані щодо назви матеріалу, назви, виду, маси, номера паспорта дорогоцінного металу, номеру рядка у відповідних формах;

7) Відомості щодо дати запису, номера документа, за порядком, від кого чи кому відпущено, значення прибутку, видатку, залишку та контроль (підпис і дата).

На зворотному боці бланку відомості з пункту сьомого продовжують.

Варто зауважити: первинні документи заповнюють на державній мові, відповідальність за вчасне складання цих бланків лежить на особах, котрими складено та котрими дані бланки підписано. Відомості на бланках необхідно заповняти точні, достовірні та у відповідності до чинних нормативних актів. Осіб, котрі ініціювали їх та підписували, може бути притягнено до відповідальності за прийняття документів, котрі протирічать законодавчим актам. Первинні документи на паперових носіях та в електронному форматі для надання їм юридичної сили мають вміщувати низку обов’язкових реквізитів, котрі перевіряються відповідальним виконавцем. Документи без таких реквізитів вважаються недійсними та не можуть вважатися підставою для відповідного відображення в бухгалтерському обліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію