№ ПБАСГ-17
Скачати:
Картка обліку руху молодняку ​​птиці (для спеціалізованих господарств) (форма № ПБАСГ-17)

Картка обліку руху молодняку птиці (далі – Картка) використовується спеціалізованими підприємствами, які займаються вирощуванням птиці. Картка ведеться працівником сільгосппідприємства по догляду та складається на кожне робоче місце у двох примірниках. Заповнення даних у Картці здійснюється на підставі документів, які посвідчують кількість отриманої та вибутої птиці за кількістю голів та живою вагою. До таких первинних документів належать накладні переходу птиці з одного цеху до іншого. Так, наприклад, перехід пташенят із корпусу інкубації до цеху дорощування визначається у Накладній внутрішньо господарського призначення. Загиблий молодняк птиці визначається окремими накладними та передається на утилізацію. За допомогою Картки визначається приріст птиці протягом місяця, середній добовий приріст молодняку птиці та показники втрат особин птиці через ті чи інші обставини.

Дані Картки є основою для заповнення Звіту про рух тварин і птиці на фермі, де заповнюється інформація про кількість птиці на початок та кінець місяця, а також збільшення кількості птиці протягом одного періоду. Ці дані визначені у Звіті підлягають бухгалтерському обліку.

До основних реквізитів документа необхідно віднести:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у правому верхньому куті Акту;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. номер та дата Картки;
  4. назва структурного підрозділу;
  5. назва ферми;
  6. вік птиці;
  7. у таблиці визначається кількість голів птиці на початок дня, кількість голів птиці, що надійшла (визначається кількість особин та живої ваги окремо), кількість забитих птиць, падіж, а також іншого вибуття. При цьому такі данні заповнюються працівником цеху за кожен день місяця;
  8. за підсумками щоденного руху птиці визначаються жива вага на початок місяця, на кінець місяця, приріст на місяць, а також середній добовий приріст птиці.

Картка обліку руху молодняку птиці підписується птахівницею, завідувачем ферми та керівником структурного підрозділу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію