№ ПБАСГ-16
Скачати:
Картка обліку руху дорослої птиці (для спеціалізованих господарств) (форма № ПБАСГ-16)

Для щоденного обліку руху дорослої птиці на спеціальних сільськогосподарських підприємствах використовують Карту обліку руху дорослої птиці (далі – Картка). Картка заповнюється у двох примірниках керівником цеху на основі показників, які визначені у первинних документах переходу птиці на фермі. Карткою визначається фактична кількість птиці на початок дня та кількість зібраних яєць на кінець дня. Показники отриманого продукту визначаються залежно від кожної вікової групи.

Картка обліку руху дорослої птиці заповнюються на підприємстві для визначення оптимального приросту показників птиці та розробки програм розвитку підприємства. Картка показників спеціалізованих птахоферм використовується працівниками та керівництвом для визначення економічної рентабельності утримання та догляду тих чи інших порід птиці.

Наприкінці місяця визначається кількість дорослої птиці шляхом вирахування кількості голів та показниками живої ваги.

Дані Картки використовуються для заповнення Звіту про обіг птиці та подається разом із Звітом до бухгалтерії для внесення даних до реєстрів бухгалтерського обліку.

Картка складається з таких частин:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у правому верхньому куті Акту;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. номер та дата Картки;
  4. назва структурного підрозділу;
  5. назва ферми;
  6. вік птиці;
  7. у таблиці визначається кількість голів птиці на початок дня, кількість голів птиці, що надійшла (визначається кількість особин та живої ваги окремо), кількість забитих птиць, падіж, інше вибуття, фактичний збір яєць на день. Крім того, у таблиці визначається рух поголів’я півнів на місць.
  8. за підсумками показників зазначених у таблиці визначається фактична кількість несучок за місяць, середні показники яйценосність на одну несучку за місяць.

Картка підписується птахівницею, завідувачем ферми та керівником структурного підрозділу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію