Типова форма № М-26
Скачати:
Картка обліку устаткування для установлення (типова форма № М-26)

Відділом обладнання чи бухгалтерією підприємства, котре будується, оформлюється картка обліку устаткування для установлення (форма М-26).

Основні вимоги до використання, форму даного документу затверджено Мінстатом у формі наказу «Про затвердження типових форм первинних облікових документів з обліку сировини та матеріалів» номер сто дев’яносто три від двадцять першого червня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

До основних реквізитів документа належать, зокрема, наступні:

1) Найменування підприємства, організації;

2) Ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;

3) Код відповідно до Класифікатора управлінської документації;

4) Назва документа;

5) Відомості щодо назви машини, агрегата тощо, заводського номера устаткування, котре слід встановити в тому чи іншому цеху, споруді (зазначають назву);

6) Відомості щодо номенклатурного номера, назви складових частин, приладдя, одиниць виміру;

7) Номер складу, на який прийнято устаткування, номер та дата, кількість і вартість прийнятого на склад, переданого монтажній організації; номер вимоги, дата, кількість та вартість переданого в монтаж. Бланк друкують зі зворотом без верхнього титульного тексту.

Використовують бланк А4. Первинну документацію заповнюють при проведенні тієї чи іншої господарської операції, а коли це неможливо, то після завершення останньої.

Варто зауважити: первинні документи заповнюють на державній мові, відповідальність за вчасне складання цих бланків лежить на особах, котрими складено та котрими дані бланки підписано. Відомості на бланках необхідно заповняти точні, достовірні та у відповідності до чинних нормативних актів. Осіб, котрі ініціювали їх та підписували, може бути притягнено до відповідальності за прийняття документів, котрі протирічать законодавчим актам. Первинні документи на паперових носіях та в електронному форматі для надання їм юридичної сили мають вміщувати низку обов’язкових реквізитів, котрі перевіряються відповідальним виконавцем. Документи без таких реквізитів вважаються недійсними та не можуть вважатися підставою для відповідного відображення в бухгалтерському обліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію