МШ-2
Скачати:
Картка обліку малоцінних та швидкозношувальних предметів (типова форма № МШ-2)

В цілях здійснення обліку малоцінних і швидкозношуваних предметів, котрі видано під розписку робітникові або бригадирові з роздавальної кладової цеху для тривалого використання використовується картка обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів (форма МШ-2).

Основні вимоги до використання, форму даного документу затверджено Міністерством статистики України у формі наказу «Про затвердження типових форм первинних облікових документів з обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів» номер сто сорок п’ять від двадцять другого травня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

До основних реквізитів документа належать, зокрема, наступні:

1) Найменування підприємства, організації;

2) Ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;

3) Код відповідно до Класифікатора управлінської документації;

4) Назва документа;

5) Відомості щодо ПІБ, професії та посади особи, даних щодо цеху, відділу, дільниці, комори, табельного номера;

6) Відомості щодо назви, марки, номенклатурного номера предмета, дати, кількості виданого із підписом робітника (бригадира);

7) Дані щодо дати, кількості повернутого та підпис комірника;

8) Номер та дата акта вибуття, строк служби та номер паспорта.

Друкують бланк зі зворотом без частини із заголовком. Бланк заповнюють в 1-му екземплярі. З метою здійснення обліку інструментів, котрі видано робітникові з кладової цеху для короткострокового користування, використовують інструментальну марку, котра при здачі інструментів комірникові, підлягає поверненню робітнику.

Варто зауважити: первинні документи заповнюють на державній мові, відповідальність за вчасне складання цих бланків лежить на особах, котрими складено та котрими дані бланки підписано. Відомості на бланках необхідно заповняти точні, достовірні та у відповідності до чинних нормативних актів. Осіб, котрі ініціювали їх та підписували, може бути притягнено до відповідальності за прийняття документів, котрі протирічать законодавчим актам. Первинні документи на паперових носіях та в електронному форматі для надання їм юридичної сили мають вміщувати низку обов’язкових реквізитів, котрі перевіряються відповідальним виконавцем. Документи без таких реквізитів вважаються недійсними та не можуть вважатися підставою для відповідного відображення в бухгалтерському обліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію