Скачати:
Заява про продаж іноземної валюти або банківських металів для фізичної особи, яка не здійснює підприємницької діяльності

Здійснення операцій з продажу іноземної валюти за гривні називають продажем іноземної валюти. Суб’єкти валютного ринку мають можливість продавати власну валюту виключно на міжбанківському українському ринку.

Клієнт дає доручення банкові здійснити продаж, а отриману суму в грн зарахувати на рахунок у грн. Заяву про продаж іноземної валюти або банківських металів для фізичної особи, яка не здійснює підприємницької діяльності, потрібно заповняти українською мовою у відповідності з вимогами Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, котре затверджено постановою Правління Нацбанку номер двісті вісімдесят один від десятого серпня дві тисячі п’ятого року.

Форма заяви затверджена в додатку четвертому до Положення. В бланку заяви повинні бути, зокрема:

1) Назва, місцезнаходження банківської установи;

2) Код заяви за Державним класифікатором управлінської документації;

3) Назва, номер, дата документа;

4) ПІБ особи-заявника; місце проживання (наприклад, податкова адреса, по якій особу беруть на облік органи податкового контролю);

5) Документ, який засвідчує заяву, номер телефону;

6) Рахунок в іноземній валюті/металах, номер останнього, назва банківської установи, код;

7) Назва валюти/виду металів, котрі продаються, із поміткою їх коду, сума, курс продажу, гривневий еквівалент валюти/металів по заявленому курсу;

8) Підпис заявника.

На бланку заяви особа повинна зазначити про доручення проводити продаж за умовами, котрі визначеній в самій заяві. Особа просить здійснити перерахування суми валюти/маси металів, котра підлягає продажу, на певний рахунок (зазначають номер).

У бланку заяви клієнт доручає банкові провести перерахування гривневого еквіваленту проданої валюти/металів на певний рахунок (зазначається номер, назва банківської установи, код). Заявник записує розмір комісійної винагороди, що утримується банком. Перед підписом особа зазначає також про прохання повернення валюти/металів на рахунок (зазначає номер).

В банківській установі перевіряють, чи заповнення реквізитів відповідає вимогам Положення. У випадку невідповідності у банківській установі повертають без виконання заяву.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію