Скачати:
Заява про купівлю іноземної валюти або банківських металів для фізичної особи, яка не здійснює підприємницької діяльності

Заява про купівлю іноземної валюти або банківських металів, котра складається фізичними особами, що не займаються підприємницькою діяльністю, повинна бути заповнена українською мовою у відповідності з формою, передбаченою в додатку третьому до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, котре затверджене Правлінням Нацбанку у вигляді постанови номер двісті вісімдесят один від десятого серпня дві тисячі п’ятого року.

Основні реквізити заяви:

1) Повна назва й місцезнаходження уповноваженого банку;

2) Код за Державним класифікатором управлінської документації;

3) Назва документа, його номер і дата;

4) ПІБ особи, її місце проживання (наприклад, податкова адреса, за якою органи податкового контролю беруть на податковий облік);

5) Документ, котрий засвідчує особу, номер телефону;

6) Назва валюти/металу, котрий купують, код;

7) Сума купівлі валюти/маса металів, курс, сума в грн по курсу, підпис заявника.

На бланку заяви заявник пише про доручення на купівлю валюти чи металу за умовами, визначеними заявою. У бланку заяви клієнт просить провести перерахування на рахунок (із зазначенням його номера) в певну банківську установу (назва, код) коштів у грн в такому обсязі, котрий необхідний для купівлі валюти, металів по курсу, котрий зазначено у заяві.

Також записують рахунок, на котрий заявник бажає провести перерахування невикористаних по виконанні заяви коштів в національну валюту, коли такі залишаться. Заявник надає право на утримання комісійної винагороди в грн, дає доручення уповноваженому банкові здійснити перерахування придбаної валюти чи металів на рахунок, зазначаючи номер останнього, назву банківської установи і код.

Нарешті, перед підписом в кінці бланка заяви особа дає доручення банкові продати валюту, котра зазначена в самій заяві, на міжбанківському ринку. Це доручення може бути виконано, коли придбана на міжбанківському ринку валюта, на підставі заяви, не буде перерахована заявником по призначенню у встановлений чинними законодавчими актами строк по зарахуванні на рахунок заявника. Заяву приймають у банківській установі для виконання протягом періоду в тридцять днів від дня оформлення.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію