№ ПБАСГ-14
Скачати:
Журнал реєстрації приплоду та вирощування молодняку ​​великої рогатої худоби (форма № ПБАСГ-14)

Ведення Журналу реєстрації приплоду та вирощування молодняку великої рогатої худоби (далі – Журнал) здійснюється головним (старшим) зоотехніком господарства. За наявності посади зоотехніка-селекціонера обов’язок за ведення Журналу покладається на зоотехніка-селекціонера. Журнал слугує для обліку даних про одержаний приплід та його догляд до його вибуття з сільгосппідприємства. Такий облік здійснюється у кожному структурному підрозділі. Щодо кожної тварини зазначається інформація про її породу, клички, ідентифікаційний номер, а також коди порід матері та батька. Для покращення якісних показників приплоду необхідно регулярно здійснювати селекціоністську діяльність. Це допоможе збільшити кількісний склад стада великої рогатої худоби та якісні характеристики вихідного продукту.

Приплід щомісяця зважується. Показники зважування зазначаються у відповідних Відомостях про зважування свійських особин. Такі дії щодо тварин та їх оцінка (в балах) проводиться обов’язково у віці:

  1. десяти місяців;
  2. дванадцяти місяців;
  3. вісімнадцяти місяців;
  4. двох років;
  5. старше двох років.

Оцінка молодняку великої рогатої худоби проводиться на основі бонотировочної відомості молодняку великої рогатої худоби, документ оцінювання биків тощо. Зважування молодих особин здійснюється для визначення реальних показників збільшення чи зменшення ваги біоресурсу. Ці відомості у подальшому використовуються для планування розвитку сільгосппідприємства, зміни технологій догляду та вигодовування тварин.

Журнал складається з таких обов’язкових реквізитів:

  1. дат початку та закінчення ведення журналу;
  2. у першій таблиці у відповідних колонках прописуються відомості про окремих особин великої рогатої худоби зокрема кличка, номер паспорта ВРХ, ідентифікаційний номер, дата народження, стать, код породи, порода, жива вага при народженні, інформація про батька та мати, результати щомісячного зважування в кілограмах, жива вага та оцінка в балах.

В кінці документа проставляється підпис, посада, прізвище/ім’я/по батькові особи відповідальної за ведення Журналу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію