№ ПБАСГ-15
Скачати:
Журнал реєстрації осіменіння корів і телиць (форма № ПБАСГ-15)

Журнал реєстрації опліднення корів і телиць ведеться зоотехнічним підрозділом, яка веде контроль за заплідженням та його наслідками. Методичні рекомендації щодо застосування спеціалізованих форм первинних документів з обліку довгострокових та поточних біологічних активів, затвердженими Наказом Мінагрополітики України від двадцять першого лютого дві тисячі восьмого року номер сімдесят три затверджують форму Журналу. У документі щодо кожної корови визначається її ідентифікаційний номер, кличка та дата останнього приплоду. За кожною особиною визначається окремий бугай-плідник, ідентифікаційний номер, кличка та порода якого також визначається у Журналі реєстрації опліднення.

Порядок заповнення та складання Журналу визначений Методичними рекомендаціями, відповідно до наказу Мінагрополітики України. Рекомендаціями встановлюються особливості встановлення основних реквізитів первинного документу, яким чином він використовується при веденні бухгалтерського обліку. Також визначено осіб, які повинні посвідчувати даний документ та передавати в бухгалтерію. Журнал ведеться в одному екземплярі та залишається на фермі.

Планові заходи щодо проведення запліднення корів та телиць регулюється відповідно до економічних потреб сільгосппідприємства. План таких заходів узгоджуються з біотехніком, головою ферми та керівником сільгосппідприємства.

Отримавши приплід від корови чи телички, молодняку надають його ідентифікаційний код, визначають живу вагу, стать і породу.

До основних реквізитів Журналу реєстрації осіменіння корів і телиць належать:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у правому верхньому куті Акту;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. у першій таблиці визначається ім’я тварини, ідентифікаційний номер, порода, дата останнього отелення, а також кличку, ідентифікаційний номер, породу основного чи допоміжного бугая;
  4. у другій таблиці визначається дату планового чи фактичного приплоду , народження теля та відмутку про наступне осіменіння.

Журнал реєстрації осіменіння корів і телиць підписується працівником зоотехнічної служби із зазначенням посади, прізвища/ім’я/по батькові.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію