Скачати:
Журнал обліку відділеннями отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів

У відділеннях запаси, котрі отримано зі складу, відображають надходженнями в такому документі, як Журнал обліку отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів. Основні вимоги до використання, реквізити цього документу закріплено в Методичних рекомендаціях ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я, котрі затверджені МОЗ України у формі наказу номер шістсот тридцять п’ять від дев’ятого вересня дві тисячі чотирнадцятого року. Форма документа затверджена додатком п’ятим до Методичних рекомендацій.

До основних реквізитів, зокрема, належать наступні:

1) найменування закладу й підрозділу – записують у верхньому лівому куті;

2) назва документа та дата;

3) назва лікарських засобів;

4) номер за порядком, одиниці виміру, величина залишку на початку місяця, дата надходження, номер накладної та кількість, яка надійшла, дата й кількість виданих лікарських засобів на пости;

5) фактично використана кількість – відомості стосовно фактичного використання запасів, котрі мають відповідати інформації в графі «Використано», що зазначена в Звіті про надходження і використання лікарських засобів та медичних виробів постами (маніпуляційними кімнатами), ПІБ та підпис особи, котра отримала пост (маніпуляційна), «всього»;

6) посада, підпис та ПІБ матеріально відповідальної особи, дата;

7) посада, підпис та ПІБ особи, котра затвердила документ, дата.

Визначення залишку в кінці місяця виглядає так: значення залишку на початку місяця + надійшло – фактично використано. Матеріально відповідальні особи відділення не пізніше 2-го числа місяця після звітного оформлюють й подають в бухгалтерську службу спеціальні звіти.

Слід зазначити, що видача проводиться медсестрами відділень. Медсестри на постах ведуть Журнал обліку фактично отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів постами (маніпуляційними кімнатами). Максимум 1-го числа в місяці після звітного на підставі відомостей з цього Журналу медсестри постів оформлюють спеціальні звіти, котрі подають головній медсестрі у відділенні.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію