№ ПБАСГ-10
Скачати:
Відомість зважування тварин (форма № ПБАСГ-10)

Оскільки у переважній більшості документів, які використовуються для фіксування руху тварин та птиці на фермі зазначаються показники живої ваги індивідуально для кожної свійської тварини чи загальні показники живої ваги облікової групи тварин, досить важливим первинним документом, яким визначаються відповідні показники є Відомість з операцій визначення ваги тварин (далі – Відомість). Методичні рекомендації щодо застосування спеціалізованих форм первинних документів з обліку довгострокових та поточних біологічних активів, затвердженими Наказом Мінагрополітики України від двадцять першого лютого дві тисячі восьмого року номер сімдесят три встановлюють форму Відомості. Вага свійських тварин відображаються у Відомості та у подальшому використовуються при визначенні приросту вагових показників під час вирощування та відгодівлі тварин. Молоді особини великої рогатої худоби та свиней зважується щомісяця, а також при здійсненні будь яких операцій з руху тварин, наприклад: перехід із однієї вікової групи в іншу, з одного стада чи ферми в іншу, як результат відчуження, падежу чи забою. Відповідальність за складання Відомості покладається біотехніка, головою ферми чи бригадира. Відомість складається як правило в одному екземплярі при щомісячному зважуванні чи визначенні живої маси тварин при здійсненні операцій з їхнього руху. У Відомості зазначаються індивідуальні данні щодо кожної із зважуваних тварин.

Зважування відбувається на сільгосппідприємстві відповідно до планів визначення вагових показників вирощуваного тваринництва, що допомагає працівникам зоорінтуватися з питань покращення харчування та догляду за тваринами.

До основних реквізитів документа належать:

1. назва сільгосппідприємства;

2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;

3. назва структурного підрозділу;

4. назва ферми;

5. номер відомості та дата зважування;

6. у таблиці визначаються данні ідентифікаційного номеру тварини, кількісті голів, ваги тварин за датою попереднього зважування, вага на дату зважування, довага, а також сумарна вага у разі здійснення зважування декількох тварин.

Документ підписується керівником структурного підрозділу, зоотехніком, завідувачем фермою, підпис особи, за якою закріплено свійських тварин.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію