№ ДБАСГ-1
Скачати:
Акт приймання довгострокових біологічних активів рослинництва (багаторічних насаджень) і передачі їх в експлуатацію (Форма № ДБАСГ-1)

Заповнення акту одержання тривалих біоактивів рослинництва  і перехід їх у використання (далі –  Акт) здійснюється у порядку встановленому Методичними рекомендаціями щодо застосування спецформ первинних документів з обліку довгострокових та поточних біологічних активів, затверджених Наказом Мінагрополітики України від двадцять першого лютого дві тисячі восьмого року номер сімдесят три. Акт посвідчує переведення незрілих біоактивів до групи зрілих довгострокових біоактивів. Переведення однієї групи рослинництва до іншої здійснюється відповідно до Листа Держкомітету України, що спеціалізується у садівництві, виноградарстві та виноробній промисловості від двадцять четвертого лютого тисячу дев’ятсот дев’яносто сьомого року номер одинадцять/нуль два – чотириста шістдесят. Даним Листом визначенні строки переведення молодих рослин до плодоносних, що вираховується з моменту засадження рослин.

В Акті визначається інформація про:

 1. найменування рослин;
 2. оцінку активів;
 3. породу, вид і сорт;
 4. назву;
 5. номер ділянки;
 6. рік посадки.

При визначенні цін незрілих біоактивів рослинництва до уваги беруться витрати понесенні на посадку рослин та їх догляд. Якщо ж такі рослини будуть переведені у групу зрілих біоактивів, то ціна таких активів дорівнює ринковій вартості. У випадку коли ринкову (справедливу) вартість не можна визначити, біоактиви оцінюються та обліковуються в порядку правил бухгалтерського обліку номер сім.

До основних складових Форми належать:

 1. підпис керівника суб’єкта господарювання та дата (під “Затверджую”);
 2. у першій таблиці: роки, місяці, числа, назва сільськогосподарського підприємства, код ЄДРПОУ, номер акту, назву структурного підрозділу (за наявності);
 3. посада/прізвище/ім’я/по батькові голови комісії та членів комісії;
 4. час закладення насаджень;
 5. таблиця, у якій визначається код синтетичного обліку, номер смуги, призначення насаджень, довжина смуги рослинництва, схема насаджень, вартість насаджень прийнятих до засобів та порядковий номер.
 6. підписи голови комісії та членів комісії.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію