№ ПБАСГ-5
Скачати:
Акт на вихід і сортування добового молодняку ​​птиці (форма № ПБАСГ-5)

Акт на вихід і сортування добового молодняку птиці (далі – Акт) складається на заключному етапі процесу інкубації, а саме під час сортування добового молодняку птиці. Процес інкубації передбачає, перш за все, виведення молодняка птиці із яєць у спеціально облаштованих будівлях. Для оформлення процесу сортування молодняку птиці у добовому віці використовується Акт, який складається на спеціалізованих птахівничих господарствах та птахофермах. Актом визначається відсоток виходу пташенят. Крім того, у документі визначаються якісні показники виведеного молодняку та є первинним документом для оприбуткування молодняку птиці.

Документ складається з наступних частин:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у правому верхньому куті Акту;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. назва структурного підрозділу;
  4. назва ферми;
  5. дата та номер акту;
  6. у табличці зазначаються показники закладених яєць, вихід голів (здорових та слабих), знищено та відповідно відсоток виходу від закладеного. Щодо кожного з таких показників зазначається в окремих колонках код синкретичного обліку (дебет/кредит), кількість, ціна, сума.

Синтетичним обліком є відображення у грошовому еквіваленті тотожних засобів, що використовуються під час здійснення господарської діяльності. Синтетичний облік здійснюється за допомогою синтетичних рахунків бухгалтерського обліку. Дані рахунки використовуються для обліку однорідних основних засобів, джерел їх походження та процесів, що мають місце під час здійснення господарської діяльності. Використовуючи синтетичний облік на підприємствах, визначається загальна наявність основних засобів, витрат на виробництво тощо.

Документ підписується керівником структурного підрозділу, зоотехніком, старшим оператором та оператором.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію