№ ПБАСГ-6
Скачати:
Акт на вибуття поточних біологічних активів тваринництва (форма № ПБАСГ-6)

Акт на вибуття поточних біологічних активів тваринництва оформляється на сільськогосподарському підприємстві для фіксування результатів забою, прирізки та падежу свійських тварин. Щодо кожного випадку вибуття тих чи інших одиниць тваринництва у зв’язку із плановим забоєм, падежу, стихійного лиха чи інших випадків, членами комісії складається Акт. Комісія формується відповідно до Наказу керівника підприємства та складається із голови комісії та членів комісії. В Акті вказуються ідентифікаційні дані щодо кожної групи вибутих тварин і птиці відповідно до інвентарних номерів, виду, породи тощо. Акт також оформляється разом із Обліковим листом забою та падежу худоби. Також визначаються причина та діагноз встановлений ветеринаром у разі вибуття тварин з причин не пов’язаних із забоєм. У разі можливості певні частини тіла тварин, що вибули внаслідок падежу чи інших причин за позитивним висновком ветеринара можуть бути використанні як додатковий продукт. Такі дані зазначаються як: “Шкура знята і здана на склад за накладною номер …”. Якщо ж висновок ветеринара негативний утилізація трупу здійснюється разом із шкурою.

Документ складається з наступних частин:

  1. назва сільськогосподарського підприємства, що зазначається у правому верхньому куті Акту;
  2. ідентифікаційний код ЄДРПОУ;
  3. назва структурного підрозділу;
  4. назва ферми;
  5. дата та номер акту;
  6. у табличці зазначається група тварин, вид птиці, кличка, ідентифікаційний номер, стать, вік, вгодованість, кількість голів, жива вага, балансова вартість, причина вибуття, діагноз, підпис, П.І.Б. закріпленої особи, код синтетичного обліку;
  7. також зазначаються дані про акти списання тварин із основного стада;
  8. у другій табличці зазначаються дані про одержання вихідного товару та її використання, а саме назва продовольства, одиниця вимірювання, нумерація, ціни, суми використання біопродукту.

Документ підписується керівником структурного підрозділу, завідувачем фермою, зоотехніком, гуртоправом, ветлікарем, веттехніком та відповідальною за догляд за тваринами особою.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію