№ ПО-ПА2
Скачати:
Квитанція, корінець квитанції (форма № ПО-ПА2)

Під час паркування транспортного засобу в спеціально відведеному місці, водію видається квитанція, в якій зазначається сума коштів, що підлягає сплаті за паркування. Ця квитанція є частиною документації Форми № ПО-ПА2, що є необхідною для використання під час здійснення розрахунків у зв’язку з паркуванням автомобілів. Форма № ПО-ПА2 була впроваджена наказом Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від двадцять дев’ятого вересня тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятого року номер вісім «Про затвердження форм документів суворої звітності та Інструкції щодо їх використання». Слід акцентувати увагу на тому, що Форма № ПО-ПА2 використовується під час здійснення розрахунків зі споживачами, термін паркування транспортних засобів яких становить сорок - сімдесят хвилин. Під час використання Форми № ПО-ПА2 заповнюється квитанція і корінець квитанції. Квитанція залишається у представника суб’єкта господарювання (виконавця), а корінець надається споживачу. Корінець квитанції Форми № ПО-ПА2 повинен містити наступні реквізити:

• відомості щодо суб’єкта господарювання (ідентифікаційний код, код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України та код відповідно до українського класифікатора управлінських документів, місцезнаходження);

• номер серії

• номер корінця квитанції;

• суму, отриману як плата за надання послуг з паркування;

• тривалість паркування із зазначенням початку й кінця;

• підпис касира – контролера.

Під час заповнення Квитанції Форми № ПО-ПА2 вказують інформацію щодо виконавця (місцезнаходження, телефонний номер,ідентифікаційний код, код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України, код згідно з українським класифікатором управлінських документів), вартість паркування та місяць, день, годину і хвилину початку паркування автомобіля, закреслюючи відповідні цифри. Внизу Квитанції повинен знаходитись підпис контролера – касира. У спеціально відведеному місці за допомогою друкарського способу необхідно вказати шістдесят хвилин. Слід звернути увагу на те, що вартість паркування, що зазначається в Квитанції  та кількість сплачених коштів – у корінці, проставляються друкарським способом під час друкування бланків форм.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію