№ ПО-ПА1
Скачати:
Квитанція, корінець квитанції (форма № ПО-ПА1)

Під час паркування транспортного засобу в спеціально відведеному місці, водію видається квитанція, в якій зазначається сума коштів, що підлягає сплаті за паркування. Ця квитанція є частиною документації Форми № ПО-ПА1 ,що є необхідною для використання під час здійснення розрахунків у зв’язку з паркуванням автомобілів. Форма № ПО-ПА1 була впроваджена наказом Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від двадцять дев’ятого вересня тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятого року номер вісім « Про затвердження форм документів суворої звітності та Інструкції щодо їх використання». Слід акцентувати увагу на тому, що Форма № ПО-ПА1 застосовується під час здійснення розрахунків зі споживачами, термін паркування транспортних засобів яких становить десять - сорок хвилин. Під час використання Форми № ПО-ПА1 заповнюється квитанція і корінець квитанції. Квитанція залишається у представника суб’єкта господарювання, а корінець надається споживачу. Корінець квитанції Форми № ПО-ПА1  повинен містити наступні реквізити:

• відомості щодо суб’єкта господарювання ( ідентифікаційний код, код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України та код згідно з  українським класифікатором управлінських документів, місцезнаходження);

• номер серії

• номер корінця квитанції;

• суму, отриману як плата за надання послуг з паркування;

• тривалість паркування із зазначенням початку й кінця;

• підпис касира – контролера.

Під час заповнення Квитанції Форми № ПО-ПА1  зазначають інформацію щодо виконавця (місцезнаходження, телефонний номер,ідентифікаційний код, код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України, код згідно з українським класифікатором управлінських документів), вартість паркування, а також місяць, день, годину і хвилину початку паркування автомобіля, закреслюючи відповідні цифри.  Внизу Квитанції повинен знаходитись підпис контролера – касира. У спеціально відведеному місці за допомогою друкарського способу необхідно вказати тридцять хвилин. Слід звернути увагу на те, що вартість паркування, що зазначається в Квитанції  та кількість сплачених коштів – у корінці, проставляються друкарським способом під час друкування бланків форм.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію