№ ПО-Р1
Скачати:
Замовлення, квитанція, копія квитанції (форма № ПО-Р1)

У разі постачання послуг з  ремонту машин побутового призначення  і знаряддя, радіоелектронних засобів, меблів, взуттєвих виробів, а також транспортних засобів, обов’язковим є застосування документації Форми № ПО-Р1 (замовлення, квитанція, копія квитанції). Форма № ПО-Р1 була впроваджена наказом Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від двадцять дев’ятого вересня тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятого року номер вісім « Про затвердження форм документів суворої звітності та Інструкції щодо їх використання».  Форма № ПО-Р1 заповнюється у  трьох примірниках з використанням копіювального паперу.

Перший примірник – Замовлення, має містити наступні дані:

 1. Номер замовлення;
 2. Номер серії;
 3. Інформацію про господарюючого суб’єкта (номер, місцезнаходження, ідентифікаційний код), а також прізвище, телефонний номер та адресу замовника;
 4. Дату заповнення Квитанції;
 5. Терміни виконання й дату видачі;
 6. Назву замовлення;
 7. Назву й характеристики виробу та його оціночна вартість (оціночна вартість заповнюється прописом);
 8. Найменування робіт та вартість кожної з них;
 9. Назва комплектувальних виробів, запасних частин, матеріалів, їх кількість, оціночна вартість матеріалів споживача й матеріалів суб’єкта господарювання;
 10. Загальна ціна замовлення (зазначається прописними літерами);
 11. Підписи замовника й виконавця;

Разом із Замовленням оформлюється Розрахунок у ході видачі зробленого замовлення, у якому зазначається вартість замовлення, нараховані додаткові суми за невчасне завершення замовлення та кошти, нараховані у зв’язку зі зберіганням замовлення довше за належні терміни здійснення. Суму остаточного розрахунку необхідно зазначати прописними літерами. Перший примірник Форми № ПО-Р1 залишається у виконавця.

Примірник номер два – Квитанція, повинен містити інформацію ідентичну до тієї, що міститься в Замовленні. Разом з Квитанцією видається гарантійний талон із зазначенням гарантійного строку, який підписується замовником і виконавцем. Квитанція видається замовнику.

Третій примірник – Копія квитанції, окрім всієї вищезазначеної інформації, повинна містити талони на складові частини виробів із зазначенням відповідних номерів. До Копії квитанції також видається гарантійний талон, які залишаються у виконавця.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію