№ ПО-П1
Скачати:
Замовлення - зобов'язання, копія замовлення - зобов'язання (форма № ПО-П1)

Якщо суб’єкт господарювання надає в речі в прокат для тимчасового користування, обов’язковим є використання та заповнення Замовлення – зобов’язання та його копії згідно з Формою  № ПО-П1. Форма № ПО-П1 була впроваджена наказом Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від двадцять дев’ятого вересня тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятого року номер вісім « Про затвердження форм документів суворої звітності та Інструкції щодо їх використання». Форма № ПО-П1 заповнюється у двох примірниках з використанням копіювального паперу.

Перший примірник Форми № ПО-П1 – Замовлення – зобов’язання,заповнюється від імені наймача і повинне містити наступні дані:

• Номер документа;

• інформацію щодо суб’єкта господарювання (номер, місцезнаходження, ідентифікаційний код), а також повне ім’я, номер й адресу, серію та номер паспорта особи, яка бере зобов’язання;

• термін дії прокату;

• назви речей, що беруться у прокат, їх кількість, інвентаризаційний номер, вартість речей, ціна прокату за конкретний проміжок часу, суми кошів, сплачених під час початку й закінчення прокату та загальну вартість речей, що отримані в прокат (зазначається прописом);

• кількість коштів отриманих у ході оформлення замовлення;

• підписи наймача та суб’єкта господарювання;

У ході оформлення Замовлення особа, що бере речі в прокат повинен ознайомитись та підписатись під умовами отримання речей у прокат. Із протилежного боку документа робляться позначення  щодо оплати за продовження часу прокату та суму доплачених коштів  за несвоєчасне повернення речей і прострочку платежу. У Відмітках зазначається опис товарів та суми, належні до сплати наймачем. У кінці робиться повідомлення про повернення речей, що були в прокаті, під яким мають підписатись суб’єкт господарювання та наймач. Замовлення – зобов’язання залишається у виконавця, який надав речі у прокат.

Другий примірник Форми – копія Замовлення – зобов’язання, складається аналогічно до оригіналу документа, але вже без позначки про сплату за продовження терміну прокату та доплату за несвоєчасне повернення речей. Копія Замовлення – зобов’язання  надається особі, які брала відповідні речі прокату.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію