Скачати:
Довідка-виклик

Довідка – виклик документ, який затверджений Наказом Міністерства України  питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Положення про підготовку фахівців у вищих навчальних закладах МНС України без відриву від роботи (заочна форма навчання)» від шостого листопада дві тисячі третього року № чотириста двадцять сім.

Даний документ надсилається студентам окремим формам навчання, а саме - заочної, які у встановлені строки вищого навчального закладу виконали курсові роботи, контрольні, в яких відсутні інші заборгованості за навчання перед викладачами, для участи і екзаменаційні сесії.

Студенти, які навчаються на контракті і таке навчання оплачує юридична чи фізична особа та отримали таку Довідку для прийняття участі в сесії, мають право на додаткову оплачувану відпустку н в строки встановлені трудовим законодавством.

Студенти бюджетної форми навчання, які отримали дану Довідку для участі у сесії, навчальних та підсумкових зборах заочних факультетів вищих навчальних закладів МНС, отримують направлення у відрядження, термін якого не має перевищувати дев’яносто календарних днів, враховуються години у дорозі.

Дана Довідка передбачена додатком 1 вищевказаного Наказу.

В ній зазначається назва вищого навчального закладу, факультет та адреса. Обов’язково має бути вказана дата, місяць та рік видачі.

В описові частині вказується місто, в якому відбувається сесія, ФІО студента, курс, факультет, повна назва вищого навчального закладу і період проведення сесії.

Такий документ обов’язково підписується начальником факультету вищого навчального закладу, самим студентом, який прибув на здавання сесії, начальником підрозділу МНС, а також в самому кінці зазначається загальна оцінка за сесію.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію