№ 9-г
Скачати:
Відомість обліку руху номерів у готелі (Форма № 9-г)

Відомість обліку руху номерів у готелі заповнюється за встановленою Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230) формою (далі - Форма № 9-г) .

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу, що виникає принаданні послуг державним підприємством «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма № 9-г кожного дня о 9.00 ранку заповнюється адміністратором готелю. Використовується Форма № 9-г для здійснення оперативного обліку звільнених та заселених номерів у готелі, а також, для проведення ремонтування номерів.

У Формі № 9-г вказується назва готельного комплексу, його код ЄДРПОУ та код за ДКУД. Щодо самих номерів у Формі № 9-г зазначається його категорія, загальна кількість номерів даної категорії, кількість зайнятих місць та кількість зайнятих номерів, кількість заброньованих номерів конкретної категорії, кількість вільних номерів такої категорії, а також, інформація про простій та ремонт номерів певної категорії.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію