Скачати:
Технологічна карта фірмового борошняного кондитерського виробу

У закладах сфери громадського харчування передбачається складання технологічної документації, в якій описується процес приготування виробів кулінарії та різноманітних кондитерських виробів, в тому числі фірмових. Фірмовим вважається кондитерський виріб, який готується у певному ресторані за авторським рецептом, є об’єктом права інтелектуальної власності його автора, та якому  надається фірмова назва.  Сформовані технологічні карти узгоджуються із органами санітарно-епідеміологічного контролю та підлягають затвердженню керівником підприємства, задіяного у сфері харчування населення, який відповідає за їх розробку.

Форма зазначеного документу передбачена порядком, що затверджений наказом Міністерства економіки України від двадцять п’ятого вересня двохтисячного року номер двісті десять.

Бланк документу складається із заголовної та частини, що представлена у вигляді таблиці, опису технологічного процесу приготування певного кондитерського виробу з борошна та характеристики такого виробу у вже готовому вигляді.

В заголовній частині зазначається:

-вказівка на погодження головним державним санітарним лікарем, дата такого погодження;

-вказівка на затвердження карти керівником підприємства, дата такого затвердження;

-назва документу, його номер та найменування виробу.

Частина бланку, представлена у вигляді таблиці, містить інформацію про сировину та напівфабрикати, технологічні вимоги до якості сировини та норму її вмісту у приготованій продукції, інформацію про вихід готового виробу. Далі слідує опис технологіч6ного процесу приготування виробу та його характеристика у вже готовому вигляді. Виріб аналізується за формою, кольором, запахом та смаком, відзначається який вигляд має його структура, вид у зламаному вигляді  та поверхня. Зазначаються відомості про його пакування, інформація про збереження та транспортування. Окремо також зазначаються дані про його мікробіологічні, фізичні та хімічні показники.

Вкінці робиться зазначення про автора виробу. Карта завіряється підписом особи, що її склала.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію