Скачати:
Абонементи (талони) на одержання лікувально-профілактичного і спеціального харчування

Право на одержання лікувально-профілактичного та спеціального харчування мають працівники Збройних Сил України, робота котрих пов'язана з особливо шкідлими умовами праці. Харчування для таких осіб здійснюється через їдальні військових частин або через їдальні громадського харчування за пред'явленими абонементами (талонами) на отримання лікувально-профілактичного і спеціального харчування (далі – талони).

Самі талони є бланками суворого обліку і виготовляються на замовлення Центрального управління продовольчого забезпечення.

Всі талони виготовляються за встановленим розміром – 45 на 70 міліметрів, текст на них продруковується фарбою чорного кольору. Окрім того, як вказано у Положенні про продовольче забезпечення Збройних Сил України на мирний час, затвердженим Наказом Міністра оборони України від 09.12.2002 року № 402, на всіх абонементах мають бути надруковані їх порядкові номери та серії.

Зберігання талонів здійснюється на продовольчих складах, а їх відпуск здійснюється за пред'явленими чековими вимогами під розпис у роздавальній відомості про видачу абонементів лікувально-профілакичного і спеціального харчування. Разом з тим, при видачі талону, на його лицьовому боці умовно вказується найменування військової частини, прізвище та ініціали особи, якій такій талон видається, дата дії талону та проставляється гербова печатка військової частини яка такий талон видала (усі написи здійснюються чорнилом або чорнильною пастою). У разі ж недотримання зазначених вимог, талон вважається недійсним.

Після видачі харчування талон підлягає погашенню шляхом його перекреслення суцільною червоною косою лінією. Погашені талони підлягають до здачі представнику військової часини, якою такий талон було видано не рідше ніж один раз на місяць.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію