Скачати:
Талони на одержання безоплатного харчування за нормою харчування № 2 (льотна) і нормою харчування № 1 (загальновійськова)

Згідно до Положення про продовольче забезпечення Збройних Сил України на мирний час, що затверджено Наказом міністра оборони України від 09.12.2002 року № 402, талони на одержання безоплатного харчування льотних складів екіпажів  літаків, а також вертольотів та інженерно-технічних складів, що супроводжують такі літаки та вертольоти, надають право таким особами на отримання харчування за нормами № 1 та № 2 у їдальнях льотного та інженерно-технічного складу на військових аеродромах.

Безпосередньо самі талони належать до бланків сувого обліку і виготовляються виключно на замовлення Центрального управління продовольчого забезпечення. Всі талони є однаковими за розміром – 45х70 міліметрів і виготовляються окремо для отримання сніданку, обіду та вечері тією чи іншою особою, яка належить до льотного чи інженерно-технічного складу. Окрім того, на самих талонах друкуються літери різного кольору (талони на сніданок – зеленою форбою, на обід – червоною, а на вечерю – синьою).

Зберігаються такі талони на продовольчих складах, а безпосередній відпуск особам, що мають право на отримання безоплатного харчування здійснюється за пред'явленими ними чековими вимогами.

Кількість виданих талонів відображається у атестаті із зазначенням їх номерів та серій. Під час видачі їжі завідувач виробництва звіряє інформацію, що внесена до атестату  з пред'явленим особою талоном, після чого талон погашається шляхом внесення на нього відповідного напису.

У тому разі, коли посадка літаків та вертольотів здійснюється на аеродромах цивільної авіації або авіаціних заводів, особовому складу екіпажів виплачується грошова компенсація за невикористані ними талони. Підставою для отримання такої компенсації є виписки з бортового журналу літака про здійснення посадки на цивільному аеродромі та самі бланки невикористаних талонів.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію