№ 2-г
Скачати:
Реєстраційна картка (Форма № 2-г)

Реєстраційну картку за формою № 2-г (далі – Форма № 2-г) затверджено Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13.10.2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Форма № 2-г заповнюється у разі поселення до готелю іноземних громадян. При цьому заповнюється дана Форма № 2 англійською та українською мовами. Готельним комплексом до Форми № 2-г вносяться  відомості про назву готелю, а такожномер кімнати до якої поселяється іноземний громадянин, дати прибуття особи до готелю та вибуття з нього. Щодо самого гостя вказуються його прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, інформація щодо візи гостя (її номер та термін дії), місце проживання гостя, номер реєстрації, громадянство, номер паспорта та термін і мета перебування. Внизу форми проставляється підпис особи, яка поселяється.

Форма № 2-г зберігається у архіві готелю протягом двох років і знищується за відповідним актом на знищення бланків, який складається представниками постійно діючої, або спеціально створеної комісії.

Після заповнення форми № 2-г, для особи, яка поселяється оформляється також візитна картка за Формою № 3-г, типова форма якої також затверджена Наказом № 230. Візитна картка іноземного громадянина також заповнюється двома мовами.

Окрім того, разом з Формою № 2-г та Формою № 3-г готелем оформляється і Форма № 4-г – рахунок готелю за надання ним послуг, який проживаючий має сплатити у встановленому готелем порядку. Рахунок за Формою № 4-г складається у двох екземплярах та двома мовами, один з яких передається проживаючому, а інший – лишається у готелю.

Зазначимо, що форми затверджені Наказом № 230 можуть бути доповнені і іншими реквізитами, які самостійно визначаються готелем.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію