Скачати:
Реєстр про закупівлю молока в господарствах населення

Форма реєстру про закупівлю молока в господарствах населення затверджена наказом Міністерства аграрної політики України від 01.07.2012 № 176. Відповідно до Примітки щодо заповнення реєстру, за основу беруться дані приймально-розрахункової відомості про видачу грошей за закуплене молоко від населення за період, за який складена така відомість (тобто або за цілий місяць, або за його частину).

Також зазначеною Приміткою передбачена необхідність складення реєстру про закупівлю молока в господарствах населення у двох примірниках, один з яких надається територіальному органу (відділу, управлінню) статистики за місцем знаходження господарства, а інший – підприємству, що переробляє молоко.

У шапці даного документу зазначаються реквізити підприємства, що його склало, за порядком: ідентифікаційний код підприємства згідно Єдиного держаного реєстру підприємств та організацій України, місцезнаходження (область, населений пункт, приналежність до селищної ради) та назва.

Реєстр не нумерується, для ідентифікації зазначається тільки звітний період, за який він складений.

Далі до відповідних граф вноситься інформація з приймально-розрахункової відомості, на підставі якої він складається, із зазначенням суб’єкта, в якого молоко було закуплено, а також кількісних, якісних та вартісних характеристик такого молока, а саме: загальна вага прийнятого молока в кілограмах (в розрізі натуральної ваги та перерахунку на базисну жирність); процентний вміст жирів та білків; вага молока за кожним ґатунком (вищий, І, ІІ); закупівельна ціна (з урахуванням певної знижки або надбавки), сума нарахованих коштів та дотацій (компенсацій) нарахованих та перерахованих.

Реєстр про закупівлю молока в господарствах населення підписується керівником та головним бухгалтером підприємства із зазначенням їх прізвищ, імен, по батькові, та скріплюється печаткою.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію