Скачати:
Реєстр приймальних квитанцій на отримане від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб екологічно чисте молоко для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі

Для виробництва екологічно чистого молока, що використовується у виготовленні продуктів дитячого харчування на молочній основі, за рахунок коштів державного бюджету відповідні особи – виробники такого молока, мають право на дотації. Такі кошти видаються на безповоротній основі без зазначення цільового використання та слугують для підтримки цін на окремі види товарів, покриття витрат.

Рішення про дотаціювання таких виробників приймається спеціально створеною комісією, уповноваженою на контроль за забезпеченням ефективного використання коштів державного бюджету за вказаним напрямком. Комісія визначає ефективність цільового використання коштів на підставі документів, що подаються молокопереробними підприємствами, до яких, зокрема, відноситься реєстр приймальних квитанцій на отримане від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб екологічно чисте молоко для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі, форма якого затверджена наказом Мінагрополітики України від 13.03.2008 № 143. Реєстр складається відповідним молокопереробним підприємством, що отримує чи претендує на отримання бюджетних дотацій, та подається уповноваженій комісії.

В лівому верхньому куті реєстру зазначається найменування підприємства шляхом проставлення відповідного штампу. Реєстр приймальних квитанцій не нумерується. З правого боку після зазначення назви документу зазначається звітній період, за який реєстр подається.

До відповідних граф реєстру вноситься інформація про сільськогосподарські підприємства та фізичних осіб, у яких підприємством було придбане молоко встановленої якості на підставі приймальних квитанцій, реквізити яких вносяться до наступної графи цього ж рядка. В останньому стовпчику реєстру зазначається кількість отриманого екологічно чистого молока (в тонах) від кожного з суб’єктів, зазначених у першому стовбці.

Оформлений реєстр приймальних квитанцій на отримане від сільськогосподарських підприємств та фізичних осіб екологічно чисте молоко для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі підписується керівником та головним бухгалтером молокопереробного підприємства із зазначенням їх прізвищ, імен, по батькові, та завіряється печаткою такого підприємства. В лівому нижньому куті довідки проставляється дата її складення.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію