№ 4-г
Скачати:
Рахунок (Форма № 4-г)

Рахунок за формою № 4-г (далі – Форма № 4-г) затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13.10.2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом 2 Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма №4-г виписується особі, яка поселяється при проведенні розрахунків між гостем та готелем у двох примірниках. При цьому, один примірних рахунку залишається у самого проживаючого, а інший передається до бухгалтерії готелю.

Форма № 4-г передбачає відображення у ній порядковий номер послуги, що підлягає оплаті ( це можуть бути як основні, так і додаткові послуги готелю), назву послуги, вартість надаваної послуги та суми належних до сплати податків та зборів ( мова йде про ПДВ та туристичний збір).

Готелем розраховується як вартість кожної окремої послуги, так і загальна сума до сплати за всі основні та додаткові послуги. Вартість вказується у національній валюті України – гривні з врахуванням суми ПДВ.

Як зазначено положеннями Наказу № 230, розрахунки можуть проводитись як готівкою, так і безготівково.

Детальніше щодо сплати туристичного збору можна ознайомитись в окремих аналітичних матеріалах.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію