№ 3-ПК
Скачати:
Приймальна квитанція на закупівлю молочної сировини (Форма № 3-ПК (МС))

Приймальна квитанція на закупівлю молочної сировини (Форма № 3-ПК (МС)) заповнюється приймальником із відображенням обсягів прийнятої молочної сировини та її вартості за минулий місяць згідно даних, вказаних в спеціалізованих товарних накладних (форма № 1-ТН (МС)). Приймальником в даному випадку вважається особа, як фізична так і юридична, що приймає молочну сировину на відповідному пункті прийому молока або підприємстві, що здійснює його переробку, від сільських господарств.

Приймальна квитанція на закупівлю молочної сировини за формою N 3-ПК (МС) складається у трьох примірниках, кожен з яких не пізніше третього числа місяця, наступного за звітним, надається відповідно продавцеві, приймальникові молочної сировини та територіальному відділу статистики. Даний документ може бути створений та заповнений за допомогою комп’ютерної техніки або за допомогою інших друкарських засобів.

Приймальна квитанція на закупівлю молочної сировини (форма № 3-ПК (МС)) містить три блоки, графи яких заповнюються наступним чином:

До першого блоку вноситься інформація про приймальника та продавця молочної сировини, із зазначенням їх обов’язкових реквізитів.

Відомості про кількісні, якісні та вартісні характеристики молочної сировини, а також щодо розрахунків за неї, вносяться до другого блоку квитанції. Також в даному блоці зазначаються реквізити самої квитанції (номер та дата), облік яких ведеться підприємством, що здійснює переробку молока, та переносяться дані за місяць із нагромаджувальної відомості, що ведеться приймальником в розрізі кожного сільськогосподарського підприємства.

Третій блок заповнюється у відповідності з даними бухгалтерського обліку підприємства щодо взаєморозрахунків з сільськими господарствами за поставлену сировину, із врахуванням вартості додаткових послуг, наприклад – щодо транспортування, а також сум дотацій за рахунок податку на додану вартість.

Заповнену приймальну  квитанцію на закупівлю молочної сировини (форма № 3-ПК (МС)) підписують керівник та головний бухгалтер підприємства, яким вона була виписана.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію