Скачати:
Меню на відпуск харчування працівникам закладу (підприємства)

Меню на відпуск харчування працівникам закладу (підприємства) є документом, на підставі якого здійснюється відпуск страв працівникам, що задіяні у сфері громадського харчування. У меню зазначається кількість страв у відповідності до кількості працюючих на підприємстві у  день, на який розробляється меню. У цьому документі відображається потреба в постачанні сировини у розрахунку на одну добу. На основі цього документу здійснюється отримання сировини, що необхідна для приготування страв, з комори. При складанні плану-меню беруть до уваги тип закладу громадського харчування, його потужності, кваліфікацію працівників, раціон страв, що пропонується закладом, сировину, що використовується, сезонність, враховуються також вимоги щодо різноманітності страв, як за продуктами їх приготування, так і за способами теплової обробки. Асортимент і кількість страв, що вказуються в цьому документі, повинні відповідати вимогам збалансованості та різноманітності харчування.

Форма меню на відпуск харчування працівникам закладу (підприємства) передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер дванадцять до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Зазначений документ використовується для ведення первинного обліку і визначення страв, що відпускатимуться працівникам.

Бланк меню містить заголовну частину і відомості, що згруповані у вигляді таблиці.

В заголовній частині зазначається:

-назва закладу (підприємства);

-назва документу, дата, на яку складається меню;

- Код за ЗКУД.

У сегменті бланку, що представлений у вигляді таблиці, зазначається номер картки, найменування та кількість страв. Окремими графами вказуються ціни відпуску та облікові ціни (окремо вписується ціна та сума).

Підписується меню особою, що склала меню, та особою, що його затвердила

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію