Скачати:
Контрольний розрахунок витрат продуктів за нормами рецептур на виготовлені вироби за час

Форма контрольного розрахунку передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер дев’ятнадцять  до пункту 2.5 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Щоденно  на виробництвах виконують розрахунок витрат допоміжної сировини, керуючись при цьому нормами, що вказані в нормативно-технічній документації. Під час цього процесу складається накопичувальна відомість, у якій відображається відпуск сировини та товарів. З огляду на це здійснюється співставлення нормативних та фактичних витрат сировини на виробництві. Результатом такої перевірки може стати знайдене відхилення, що свідчитиме про перевитрати чи економію сировини.  Дані відхилення, зокрема, повинні бути зазначені у контрольному   розрахунку   витрат  продуктів за нормами рецептур на виготовлені вироби. Бланк контрольного розрахунку заповнюється для проведення документування контролю за такими відхиленнями.

Бланк даного документу складається з заголовної частини та частини бланку, що сформована у вигляді таблиці.

В заголовній частині зазначаються:

-назва закладу (підприємства), код ЗКУД;

-назва документу (контрольний розрахунок витрат продуктів за нормами рецептур на виготовлені вироби за час), період протягом якого складався цей розрахунок.

В табличному сегменті бланку вказується номер калькуляційної картки, позиції найменування страв, вказується, скільки страв було фактично випущено протягом звітного періоду, ціна, сума продажу, зазначаються також найменування продуктів, їх норма, передбачена у збірнику рецептур. Вказані норми зазначаються окремо на одну порцію та на фактичний випуск. Зазначена інформація подається по датам, що охоплюються періодом складання зазначеного розрахунку. Вкінці таблиці подається узагальнення. Контрольний розрахунок підлягає завіренню підписами керівника закладу, завідувача виробництва, а також особи, що склала розрахунок.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію